Tilbake til artikler

03. februar 2025

AMCARs 50-årsjubileum!

50.jpg

Kjære medlem, vi har gleden av å invitere deg til en storslagen kveld med feiring av AMCARs 50-årsjubileum! Du inviteres herved til å kunne få delta på en høytidelig festmiddag på

X Meeting Point, Skjetten, lørdag 5. april. Oppmøte klokken 18:00.

Det blir servert en tre-retters middag med tilhørende drikke.

AMCAR samler bilentusiaster og prominente gjester fra hele Norge når vi feirer 50 år for norsk kjøretøyhobby. Vi tar deg hele veien tilbake til organisasjonene vogge, med innsiktsfulle gjester og et spennende innhold. Det blir taler, underholdning og selvfølgelig god mat og drikke i hyggelig selskap. Vi deler også noen kvalifiserte tanker om hva vi tror de neste 50 årene vil by på.

Denne kvelden er det American Car Club of Norway som skal hedres. Er du en old-timer i miljøet, vil du sikkert nikke anerkjennende til temaene vil skal belyse, og personene vi ønsker å hedre. Det blir ekte og god «Amerikansk» stemning i salen - som i «The Good Old Days».

Vi håper du vil være med oss på denne spesielle kvelden for å hedre vår 50-årige historie.

Vel møtt til en festkveld du sent vil glemme!

Vennlig hilsen
AMCAR

Antrekk: Pent

Merk: begrenset med plasser

Påmeldingsfristen er 14. mars, og påmelding skjer via denne lenken: https://arena360.no/events/7958/10584

Her finner du også mer informasjon om arrangementet og mulighet til å bestille overnatting om du skulle behøve det.

Tagger

Takk for din påmelding. Lukk