Tilbake til artikler

21. april 2022

Ungdommene finner veien til AMCAR

gauldalgatebil.jpg

AMCAR har i dag gleden av å ønske Gauldal Gatebil velkommen som tilsluttet klubb. Gauldal Gatebil ble stiftet i mai 2005, og består i dag av 48 unge bilentusiaster.

Klubben har et meget godt samhold, i tillegg til klubbmøter, er medlemmene glade i å dra på turer og arrangementer, hvor de i 2021 deltok med egen stand på flere utstillinger. På arrangementstiden er klubben mest kjent for sine flott sommertreff, i tillegg til bilkortesjene de har avholdt på 17. mai - under pandemien.

Årets sommertreff arrangeres lørdag 25. juni på Støren Dekkservice, her blir det mange aktiviteter for både store og små, med utstilling av biler, burnering, salg av mat og drikke, firmastands, i tillegg til premiering av kjøretøy i hele 13. klasser + en egen bilstereo konkurranse i regi av EMMA.

For ytterligere informasjon om Gauldal Gatebil, se klubbens facebook-side, eller tak kontakt klubbens nestleder: Bjørn Andre Sveian - som nås på mobil 95256744, eller e-post: bjorn@galdalgatebil.no

Takk for din påmelding. Lukk