Kontakt AMCAR

AMCAR Administrasjon

Benytt gjerne e-mail for å kontakte oss. Husk å oppgi navn og eventuelt medlemsnummer ved alle henvendelser - det sparer tid og gjør at vi kan gi deg raskere tilbakemelding.
Telefonen er åpen mellom kl. 10.00 og 15.00 alle hverdager.



AMCAR  -  American Car Club of Norway
Østre Rosten 4 A
Postboks 6006 Sluppen, 7434 Trondheim

Tlf. 72 89 60 00
Orgnr: 943 001 731

  Hilberg Ove Johansen
Daglig leder
hilberg@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00
Mobil: 928 09 096  

  Thomas Kristiansen
Teknisk leder
teknisk@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00  


  Asbjørn Johansen
Klubbtilslutning/aktiviteter 
carclub2@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00
Mobil: 90 11 04 25

 

Mary Heli
Administrasjonssekretær
Henvendelser angående medlemskap
carclub@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00


 



Fredrik Ø. Bekkos
Kontorsjef
fredrik@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00
Mobil: 950 77 688

 



AMCAR Teknisk Support
Tekniske henvendelser
OBS! Oppgi alltid chassisnummeret på bilen du trenger hjelp til.

Teknisk assistanse, dokumentasjon, veiledning ved kjøp eller salg, import o.s.v.
Telefonen er åpen mellom kl. 10.00 og 15.00 alle hverdager.
OBS! Populær tjeneste med stor pågang. Enkelte av tjenestene er gebyrbelagte.

  Thomas Kristiansen
Teknisk leder
teknisk@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00  


  Brage Hanger
Teknisk konsulent
teknisk@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00  

  Stein Moe
Seniorkonsulent
teknisk@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00  






AMCAR Forsikring/Finansiering
Tegning av bilforsikring, bilfinansiering, endringer av poliser, spørsmål om pris o.s.v.
Telefonen er åpen mellom kl. 08.00 og 15.00 alle hverdager.

  Frank Stølan
Bilforsikring/Finansiering
frank@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00
Telefax: 72 89 60 10  
 

Tor W. Riise

Bilforsikring/Finansiering
tor@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00
Telefax: 72 89 60 10  






AMCAR Magazine
Telefonen er åpen mellom kl. 10.00 og 15.00 alle hverdager.

  Terje G. Aasen (Double-A)
Ansvarlig redaktør / Daglig leder
amcar@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00
Mobil: 909 60 427  

  Hilberg Ove Johansen
Webredaktør
hilberg@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00
Mobil: 928 09 096  

  Aud Øyås Aasen
Firmaannonser / Grafisk design
annonser@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00
Mobil: 950 54 631  

  Kristin Kristiansen
Markedsannonser / Grafisk design
kristin@amcar.no
Telefon: 72 89 60 00  





Laster...
Annonse
en Translate
a a a
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse