Tilbake til artikler

07. juli 2026

Ny samarbeidsavtale - Boliglån for folk som liker kjøreglede

Uten+navn-1.jpg

Som medlem i AMCAR/ReFUEL får du ikke bare gode medlemsfordeler på bilrelaterte produkter og tjenester. Du får også gunstige betingelser på boliglån i BN Bank.

BN Bank tilbyr boliglån til kjøp av bolig, refinansiering eller flytting av eksisterende lån. Gjennom samarbeidet med AMCAR/ReFUEL dekker BN Bank etableringsgebyret på boliglånet (ordinært 2 950 kroner), og du får tilgang til gunstig medlemsrente. Det beste er kanskje at du får en fast kontaktperson – en rådgiver du kan ringe direkte når du trenger hjelp, og det er slett ikke umulig at vedkommende deler interessen din for biler. Kanskje møter du Kjartan, som gjerne tar en tur i sin lett modifiserte Mazda Miata når sola titter fram. Eller Ola, som ikke trenger mange varmegradene før taket forsvinner på Camaroen. Med andre ord: Folk som kan boliglån, men som også tåler en liten bilprat.

Boliglån handler tross alt om mer enn renter og tall. Det handler om hjemmet ditt, planene dine og økonomien din. Derfor legger BN Bank vekt på personlig service og tilgjengelige rådgivere – uten tastevalg og lange køer.

Les mer om avtalen ved å følge denne linken.

Senior kunderådgiver i BN Bank, Kjartan Sunnset, i sin lett ombygde Mazda Miata -99.

Fordelsprogram
Vi oppfordrer alle medlemmer til å bruke vårt fordelsprogram aktivt, enten det er rabattavtaler, forsikring, medlemsturer, teknisk bistand eller juridisk bistand. Vi er her for å hjelpe deg med det meste som har med kjøretøyhobby å gjøre. Slik får du mest igjen for medlemskapet.

Les mer om dine fordeler her

Tagger

Takk for din påmelding. Lukk